Tydzień pupili

Tydzień między 12-16 lutego 2024 roku poświęcony był tematyce zwierząt domowych i gospodarskich. Podczas tego wyjątkowego tygodnia odwiedził nas niezwykły gość – ks.Krzysztof wraz ze swoimi uroczymi pieskami, Diną i Leą, berneńskimi psami pasterskimi.
Dzieci miały okazję uczestniczyć w dogoterapii, która dostarczyła mnóstwo radości i uśmiechów. Nasze przedszkolaki miały okazję pogłaskać pieski oraz dać im kilka smakołyków. Ksiądz Krzysztof zaprezentował nam także umiejętności swoich pupili i pokazał kilka sztuczek, których nauczył swoje psy. Jednak nie tylko psy były gwiazdami tego tygodnia! Do naszego przedszkola zawitały także koty – Benio i Stephan oraz królik Róży.
Dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej na temat ich żywienia i zachowania, dzięki czemu mogły lepiej zrozumieć potrzeby swoich futerkowych przyjaciół. Pani Anita i Pani Angelika zdradziły nam także kilka ciekawostek na temat swoich pupili, co sprawiło, że dzieci mogły poznać świat zwierząt jeszcze lepiej. Grupa Niezapominajek miała także niezwykłą okazję poczuć się jak w prawdziwym gospodarstwie. Dzieci w formie zabawy uczyły się nawet, jak
doi się krowę! To był naprawdę niezwykły tydzień, pełen radosnych niespodzianek i edukacyjnych doświadczeń.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć: photos.app.goo.gl/SkXjvQPpuZXPHotH7